לאחר ההצלחה המדהימה של שנה שעברה, Non Stop Drumming מחנה התופים הראשון בישראל, שמח להזמין אתכם בשנית למסע חלוצי אל תוך נבכי התוף, לגלות מחדש את האמן החבוי בכל אחד ואחת מכם.
3 ימים שלא יצאו לכם מהראש עם מיטב האמנים שיש לעולם התופים להציע.
24 – 22 ביולי, מועדון הביט, חיפה – שיעורים, סדנאות, כתות אמן והופעות.

התנהלות המחנה

קבלת פנים
כל יום יתחיל בקליטת המשתתפים ודברי הסבר. מיד לאחר מכן המחנה יתחלק לקבוצות.
ישנן הפסקות בין השיעורים והפסקת צהריים ארוכה.

חלוקה לקבוצות
ביומיים הראשונים למחנה המשתתפים יתחלקו ל 3 קבוצות שונות, על פי רמות. ביום השלישי (Rhythm section day) המחנה יתחלק ל 2 קבוצות. שיעורי הקבוצות מתנהלים במקביל, כך שכל הקבוצות לומדות עם כל המורים. כל משתתף יקבל את התכנים השונים בהתאם לרמתו. החלוקה לקבוצות נעשת למען חוויה מיטבית של כל אחת ואחד מכם. השאיפה שלנו היא שמתופפים בתחילת דרכם, מוזיקאים מקצועיים וכל מי שבין לבין יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל של המחנה ובכך להפיק את חווית הלמידה האולטימטיבית הלוקחת בחשבון את הכשרתו של כל תלמיד.
המחנה מונה סה״כ כל יום כ 70 משתתפים מכל הארץ.
מטרתינו היא לייצר חוויה אישית ואינטימית ככל האפשר בה כל תלמיד ותלמידה יוכלו להתנסות בפועל במהלך השיעורים, לשאול שאלות ולמצות את תהליך הלמידה.

שאלון
לאחר ההרשמה למחנה ישלח אל כתובת המייל שהזנתם שאלון קצר היסייע לנו לשייך כל אחד ואחת מכם לקבוצה המתאימה לו/לה. אנא מלאו את השאלון בכנות בכדי שנוכל לשבץ אתכם לקבוצה המתאימה עבורכם. המטרה המשותפת לנו ולכם היא חוויה מיטבית עבורכם במחנה.
שיבוץ שגוי כתוצאה ממענה לא מדויק וחסר מצדכם תפגום משמעותית בחוויה שלכם.
אם יש ברשותכם יוטיוב שלכם או תוכלו לצלם עצמם מנגנים אנא צרפו את הלינק ושלחו לנו אתו בנוסף לשאלון. תמונה שווה 1000 מילים ווידאו אף יותר.
שאלון שיבוץ לקבוצות

לו”ז השיעורים
לו״ז השיעורים המלא מפורט בתוכניה.
השיבוצים ימסרו לתלמידים בקבלת הפנים בנוסף ללוז אישי לכל קבוצה. כל תלמיד יקבל לוז עם הסברים ואינפורמציה חשובה שעליו לדעת.

מידע שימושי

הגעה ברכב פרטי

למגיעים ברכב, כתובתו של מועדון הביט היא שד׳ הנשיא 124, חיפה.
ניווט: Waze | Google Maps

חנייה

לנוחיותכם ישנם מספר חניונים בסביבת הביט. הקרוב מכולם, איתו הגענו להסדר ממוקם בדיוק מעליו. הוא נקרא חניון גן האם (תוכלו לראות שלט שרשום עליו sleek).
החניון הוסב לחניון מנויים בלבד. לכן כל מי שירצה להשתמש בו יצטרך לעשות זאת בתאום מראש עם המחנה לאחר ההרשמה.
כ- 200 מטרים אחריו ממוקם חניון האודיטוריום. כתובתו היא שד׳ הנשיא 138.

לינה

לאלה מביניכם שגרים רחוק, מצורף לינק לאתר בוקיניג שם כבר הזנו לנוחיותכתם את הפרמטרים של קירבה למחנה ואת התאריכים שלו. כל מה שעליכם לעשות הוא לבצע חיפוש פשוט ובהתאם לטווח המחירים שלכם להזמין את אחד המקומות.
נשמח לסייע ולהמליץ במידת הצורך.
קישור לbooking.com

אוכל

המחנה ממוקם במרכז הכרמל בחיפה ויש
שלל מקומות לאכול בהם
לצפייה במקומות

הגעה בתחבורה ציבורית

| הגעה צפונית לחיפה: יורדים בתחנת רכבת לב המפרץ ועוברים למרכזית לב המפרץ. ממרכזית המפרץ לוקחים 133, 136 או 132. 132 ו 133 מורידים אותך בדיוק מעל הביט. קו 136 מוריד אותך ממול לביט.

| הגעה דרומית לחיפה – אפשרויות:
ירידה בתחנת רכבת בת גלים

יורדים בתחנת רכבת חיפה בת גלים. ביציאה מתחנת הרכבת מיד אחרי הככר ישנה תחנת אוטובוס. ממנה נתן לקחת קווים מס׳ 31, 136, 28, 37, (237 תדירות מאוד נמוכה. משך נסיעה ארוך מהשאר). תחנת הירידה נמצאת ממש מעל מועדון הביט. פשוט לפסוע מספר צעדים, לרדת במדרגות ואתם בביט.

| ירידה בתחנת חוף הכרמל
יורדים בתחנת רכבת חוף הכרמל. עוברים במעבר התת קרקעי למרכזית חוף הכרמל. משם לוקחים קו 3 אשר יוריד אתכם מצידו השני של הביט בחיבור בין שד׳ הנשיא לרח׳ יצחק אלחנן. יש לחצות את הכביש לצידו השני של שד הנשיא. ללכת עשרות מטרים בודדים עד למדרגות שמובילות אל מועדון הביט.

מונית

יורדים בכל אחת מ 3 תחנות הרכבת, רכבת חוף הכרמל, רכבת מרכז השמונה או רכבת בת גלים ולוקחים מונית עד מועדון הביט. ישנה תחנת מוניות בכל אחת מן הרכבות.