טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

סדנת כוון וסאונד

  • 23.07.2019
  • יום שלישי
  • חלילית, מגדל הנביאים

על הסדנה

הסדנה תעסוק בהכרות עם סוגי תופים, עצים, תכונות סאונד, סוגי עורות שונים, מבנה התוף וחלקיו, טכיניקות כוון, בחירת מקלות, עורות, משמעות סידור הסט והצבתו וההשפעה של כל אלה על הסאונד שלך.
התנסות בפועל של המשתתפים בכוון במהלך הסדנה. השוואה בין תופים שונים, עורות שונים וכוון שונה כדי לבסס את ההבנה בכל הנושאים השונים בהם עסקנו.

על נעם לנדסמן

החיפוש אחר סאונדים, גרובים ודרכי הבעה מגוונים, הרצון ללמוד ולגלות עולם הפגישו אותו עם אין ספור תרבויות, אנשים ומקומות.
תופי יד וכלי הקשה מכל רחבי העולם מאז ומתמיד רתקו אותו ובמובנים רבים עצבו את האמן שהפך להיות.
לאחר מסעות חקר רבים חזר מופרה ומתוגבר חזרה לשורשים, למזרח התיכון שם בסופו של דבר נמצא הבית.
בוגר תואר שני באקדמיה למוסיקה בירושלים, זוכה מלגות קרן שרת ומלגת הצטיינות באקדמיה. אמן תופים, מלחין, מחנך, מעבד ומפיק.

נעם פיתח שיטת לימוד יחודית הרואה בכל תלמיד פוטנציאל ליצירה והבעה שאינם נשענים על ג׳אנר כזה או אחר. האמן הצעיר חווה את הכלי ללא תנאי מוקדם, כך נפרשות בפניו כל האפשרויות המוזיקליות בהן ירצה להתעמק ולחקור בהמשך דרכו. התלמיד חווה את אותה פילוספיית חיים שהוליכה את לנדסמן אל ההבנה שהכל חשוב באותה המידה ואילו הלב הוא זה שמנווט אותך אל יעודך האמיתי.
כמחנך מלמד במכללת רימון למוזיקה, קונסרבטוריון כרמיאל, ביה״ס למוזיקה ״ביט״ ובשני סטודיואים פרטיים בחיפה ונהריה.
נעם ביסס עצמו כאמן רב תחומי החוקר תרבויות, סגנונות וחיבורים יוצאי דופן אשר הפגישו אותו עם שלל אמנים מדיסיפלינות שונות ויצרו שיתופי פעולה בין יבשתיים מרתקים – המלחין והפסנתרן יוני רכטר, הגיטריסט הפולני ישראלי דימה גורליק, חגי פרץ טריו, אמן כלי ההקשה זהר פרסקו, המלחין והחלילן שם טוב לוי, אמן הגיטרה הברזילאי מרסלו נמי, יובל כהן, אלברט בגר, אבי אדריאן ורבים נוספים.
הגה והפיק לראשונה בישראל את מחנה התופים Non stop drumming. קונספט יחודי המשלב אמנים מכל קשת הסגנונות לכדי אירוע חוצה תרבויות המעמיד את היצירה במקום הראשון.
מעביר באופן סדיר סדנאות וכתות אמן בארץ ובחו״ל. בימים אלו שוקד על כתיבת ספר בנושא ״פולירתמיקה במוסיקה״ ועל פרוייקט הבכורה שלו כיוצר.

  • כניסת קהל: 17:30
  • תחילת הסדנה: 17:45
  • מחיר כרטיס: 40 ש״ח

כרטיסים

Tickets are not available as this אירוע has passed.