מארק מושייב נולד בשנת 1984 באוזבקיסטן. בהיותו ילד נחשף על-ידי אביו, המתופף יוסף מושייב, למגוון סגנונות מוסיקליים, כגון, מוסיקה בוכארית קלאסית ועממית, ג’אז ומוסיקה קלאסית. אביו נהג לקחת אותו לחזרות, להופעות, וכן הקפיד שיהיה נוכח בזמן שיעורים פרטיים שהעביר לתלמידיו. באופן זה למד את יסודות האלתור והשליטה בנגינה על תופים ועל כלי הקשה עממיים, ובהיותו בן חמש כבר הופיע עם אביו בהרכביו השונים. בשנת 1990 עלה יחד עם משפחתו לארץ. הוא המשיך את לימודיו בתופים ובכלי הקשה, ואף השתלב בתזמורות נוער שונות.
את התפתחותו המוסיקלית של מארק ניתן לחלק למספר תחומים: קלאסי | ג’אז | אתני
קלאסי – בגיל 10 למד פסנתר וקסילופון אצל טטיאנה ברסלבסקוה, והופיע עימה בכל רחבי הארץ. במקביל ניגן בתזמורות קאמריות ובהיותו בן 15 החל ללמוד כלי הקשה אצל הפרופסור אלון בור. הוא התקבל לתיכון לאומנויות ע”ש תלמה ילין, שם יסד דואט עם אחיו, דן מושייב, שזכה להצלחה רבה. יחד ניגנו יצירות מקוריות, זכו בתחרויות, הופיעו בפסטיבלים רבים, ונגנו סולו לשתי מרימבות בליווי התזמורת הפילהרמונית הישראלית. בנוסף להיותו נגן מבצע, למד קומפוזיציה אצל פרופסור מנחם ויזנברג ואצל דוקטור אילן מוכיח, וכתב יצירות להרכבים קאמריים.
ג’אז – עוד בהיותו תלמיד בתיכון וגם לאחר מכן שיתף פעולה עם מוסיקאים ידועים, כגון, דניאל זמיר, אלי דג’יברי, עומר אביטל, אבישי כהן, יובל כהן, אבי ליבוביץ ואחרים, והופיע איתם בארץ ובחו”ל. כמו כן, הופיע והקליט עם אמנים מתחום הפופ, ביניהם דני סנדרסון, אלון אולארצ’יק, אהוד בנאי וברי סחרוף.
אתני – לאחר שסיים את לימודיו בתלמה ילין הרגיש שעדיין חסרים לו כלים כדי לבטא את אישיותו המוסיקלית, ובעקבות כך יצא למסע להודו, ולמד שם טבלה (tabla) – תוף הודי אצל המאסטר סביר קאהן. לאחר מכן המשיך את לימודי הטבלה בארה”ב אצל המאסטר קאדר קהאן. כמו כן, נסע לקובה ללמוד מוסיקה אפרו-קובנית.
בשנים האחרונות מארק משתף פעולה עם נגן כלי ההקשה זהר פרסקו, איתו מופיע בארץ וברחבי העולם.

מרק ילמד ביומו הראשון של המחנה 22.07 במסגרת השיעורים שבחלקו הראשון של היום.
מטרת השיעור היא להביא את המשתתפים לידי יכולת ביטוי עצמי דרך מערכת התופים או כלי הקשה.
נלמד כלים מעשיים כדי להגיע לחופש קצבי ולאפשר אלתור על מגוון משקלים.
כל זאת על פי תפיסתו היחודית של מרק הנתמכת בחקירה של שנים את רזי המוזיקה של דרום הודו וישומה בתרבות המערבית.